O mne

Ahojte. Moje meno je Alena Horecká. S fotením som začala v roku 2009, keď som si doma v garzónke zriadila jednoduché fotoštúdio a zakúpila základnú zrkadlovku. Hneď od začiatku bolo centrom mojej pozornosti fotiť tváre, ich výrazy a momentky, vnímať postoje a nálady cez objektív a zvečniť tie jedinečné chvíle.

Ako som sa stala mamou 2 dcér, moje vnímanie dostalo omnoho väčší rozmer. Chuť zvečňovať jedinečné momenty mojich, i ostatných detičiek a dôležitých šťastných chvíľ rodín sa stala pre mňa priam vášňou a naplnením.

Fotka znamená pre mňa hlavne emotívnu spomienku, pri pohľade na fotku si  vieme  vybaviť konkréte pocity či myšlienky, prenesie nás presne do momentov, na ktoré sa pozeráme. A to na fotení a fotkách zbožňujem!

U mnohých z vás som bola súčasťou a svedkom tých najdôležitejších období Vášho života, keď sme dokumentovali tehotenské bruško, neskôr novorodenecké chvíle, batoľacie obdobie, 1. Narodeniny, 2.,3…je to pre mňa skutočne pocta byť toho súčasťou. Ďakujem za Vás a Vašu dôveru, za Vaše návraty a spokojnosť..

A budem sa veľmi tešiť na zachytenie ďalších vašich krásnych životných udalostí a momentov.:)

 

Môj fotoateliér

Môj ateliér je miestečkom , kde sa budete určite cítť príjemne a uvoľnene.

K dispozícii je množstvo rekvizít pre vás i pre zabavenie vašich detičiek. Tehotenské šaty, oblečky, overaly, čelenky, stoličky a kresielka, množstvo fotopozadí menších i väčších.

K dispozícii je aj WC s umývadlom.

V ateliéri sú vítaní aj vaši domáci miláčikovia.

Priestor je pravidelne raz týždenne dezinfikovaný ozónom.

Parkuje sa priamo pred domom.

Bude mi potešením privítať vás tu..)

Pozrite si moje portfólio.

Scroll to Top